Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI Prishtine

Shitet nga: Qendra e Gjuheve te Huaja UNIVERSI - Prishtine 04 Mar 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Meso Gjuhen Turke vetem me 7 € ne Muaj !!
Niveli posedon 3 deri 4 muaj !!
Regjistrimet ne :
Viber : 00377 45 517 744
WhatsApp dhe Kontakt : 00377 45 565 389
Ju Mirepresim !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim