Risi.. Ofrojme kurse te Gjuhes Turke ne Prishtine

Shitet nga: Kurse te Gjuhes Turke ne Prishtine 20 Gsh 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Njoftim per Kurse te Gjuhes Turke ne Prishtine !!
Shenim:
Mbajtja e Kurseve ende nuk ka filluar..
Per shkak qe jemi duke kerkuar nje vend sa me te pershtatshem per te vijuar Kurset...
Per me shume... Do te ju njoftojme brenda muajit ... smile emoticon
Ju falenderojme per mirekuptimin..
Te gjithe ju qe keni interesim.. dergoni te dhanat tuaja per regjistrim..
Tel. 00377 45 517 744 + Viber
Ju Mirepresim !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim