SHKOLLA E AIKIDO-SE NE KOSOVE

Shitet nga: Kenkai Aikido Dojo 08 Nën 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Me 01.10.2012 u hap shkolla e pare e arteve marciale AIKIDO.
Shkolla eshte e licensuar edhe nga Ministria.
Eshte shkolla e pare e AIKIDO-se Tradicionale AIKIKAI ne Kosove.

Trajnimet mbahen
3 here ne jave per te Rritur: E hene, E merkure, E premte - Orari : 21:30.

2 here ne jave per Femije: E Shtunde dhe E Diele - Orari 09:30

Duke klikuar ne link mund ta shifni se kush jemi ne:
Te gjithe te interesuarit i mirepresim.


Links:
Per me teper se kush jemi ne mund te na ndiqni ne :

https://www.youtube.com/watch?v=S1abwBDNnio

https://www.youtube.com/watch?v=CFjACczwck0


JU MIREPRESIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim