Basbina zerim

Shitet nga: dj mega 17 Gsh 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
shes dy basa 18 inqa wat 800 pako shum te rujtun dhe shum te mir . firmes berincher gjermon jon te ardhun prej gjermanis jon ne gjendje te mir info
viber +37744.910.110 044.408.187 049.408.187 pres blers serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim