DJ Ne Dasma Fejesa dhe Ahengje te ndryshme

Shitet nga: Nasuf 30 Mar 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Leshoj Zerim Me qera Ne dasma DHe ahengje te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim