Dj Muzik per dasmen tuaj

Shitet nga: Dj Amiri 07 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Bejm muzik me dj ne dasma dhe per ahengje tjara familjare me teknik profsionale dhe me moderator profesional per urimet dhe pershendetjet tuja si dhe dizajnimin e ftesave dhe shtypjen e tyre me respekt
dj-amiri
045\646-306
FB https://www.facebook.com/amiri.resaaberbatovci
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim