Fotografi dhe xhirime profesionale per dasma HD

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AE PRODUCTION 31 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Xhirime dhe fotografi per dasma dhe ahengje te ndryshme, Jemi nje kompani me pervoje mjaft te gjate sa i perket organizimeve te ndryshme familjare.
Xhiro dasmen tende me me te mirin, dhe kujto momentet gjate gjithe jetes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim