Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda (

Shitet nga: ahmet Dje 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Japim karriga dhe tavolina me qira si dhe tenda ( shatora ). Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen ne numrin e telefonit 044 198 450 049 198 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim