Kengetare per dasma

Shitet nga: Kengetare per Dasma Mejreme Kurti 12 Pri 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Keni gezime familjare dhe keni veshtersi ne perzgjedhjen e muzikes shqipe
Ateher ne jua propozojme mbretreshen e muzikes shqipe Mejreme-Kurti
Ngjallni atmosfer dhe Bejeni qe dasma juaj te jete e pa haruar
Me kengetaren Mejreme-Kurti duke performuar për ju zhandre
Te ndryshme te muzikes shqipe live 100% vetem per argetimin tuaj
Mbajeni ne mend kete emer Mejreme-Kurti
Kur behet fjal per manifestime te ndryshme Familjare e shoqrore
Për cdo interes apo konsulat keni ne dispozicionin nr:+38970209664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim