Muzik Live dhe Dj per Dasma

Shitet nga: Live Muzik per Dasma 28 Dhj 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Ju ofrojm muzik live si dhe muzik me Dj me zerim profesional per darsma dhe ahengje te ndryshme familjare per informata dhe rezervime na kontaktoni edhe ne VIBER...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim