Muzik per darsma

Shitet nga: .... 03 Jan 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Lëshoj me qira zerimin profesional per darsma dhe ahengje te ndryshme. Wiber +37744523390
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim