Muzik per darsma

Shitet nga: .. 15 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Leshoj zerimin profesional per darsma dhe ahengje te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim