Photoshooting dhe grim

Shitet nga: Click 25 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Ofrojmë grim Dhe photoshooting per dasma Dhe ahengje Te ndryshme familiare me çmime shumë të volitshme per më shumë info në kta nr të telefonit Viber dhe whatsapp +386-49-860-021 dhe +377-44-550-622
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim