Rregullimin e shtepive ,kopshteve per VITIN E Ri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Baba Dimri 08 Dhj 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Bejme rregullimin e shtepive kopshteve lokaleve per vitin e ri.
po ashtu edhe babadimrin per femij icili vjen gratis naten e viti ri per ato familje qe kemi bashk punim.

me staf korrekt dhe provoj ne shtet e bashkuara te Amerikes ne ket profesion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim