Sherbime me Zerim Proff dhe Dj per Ahengje tuaja

Shitet nga: Zerim Proff dhe Dj 05 Sht 03:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Sherbime me : Zerim & Dj ...Per Dasma dhe Ahengje tuaja Familjare ...

Tel : 003 77 45 517 744 !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim