Surle tupan

Shitet nga: PERPARIM 21 Krr 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Muzike neper dasma dhe ahengje familjare,fejesa,martesa,syneti,si dhe organizime te ndryshme.
Rezervoni tupanat qe dasma juaj te behet sa me madheshtore.
Te gjithe te interesuarit per dasma le te kontaktojne ne kete 044 459 391 049 628 758
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim