Tavolina Karrige me Qera

Shitet nga: Evente 23 Dhj 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   7 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
ORGANIZIM DASMASH •Ne zoterojme gjithcka qe nevojitet per te bere nje dasem te mbetet ne mendjen tuaj sepse kuptojme se c’domethenie ka per ju… Ne ofrojme: Perzgjedhjen e lokalit Kokteilin (Recepsionin) Konfirmimin e pjesmarresve Organizim dhe menaxhim gjate mbremjes Dekorim ambjenti.

FESTA ME RASTIN E FEJESES Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Torten e ciftit Dhe shume sherbime te tjera...

EVENTE PER KOORPORATA Organizim seminaresh Arredimin e sallave Sherbim Katering Disponojme te gjitha mjetet e nevojshme per mbarevajtejen e aktivitetit tuaj Dhe shume sherbime te tjera...

FESTA TE NDRYSHME DHE FESTA DITELINDJESH Perzgjedhjen e Barit/Restorantit etj Dekorim Sherbim Katering Party ne pishine Elemente te ndryshem spektakolare Detaje te vecanta,etj DJ,Orkeser,Karaoke Dhe shume sherbime te tjera..

kontakt 0674826504
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim