Tenda, Shatora, Tavolina, Karrika me dekorime

Shitet nga: Kujtim 26 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Tenda "Te Sadria", ju ofron Tenda me dekorime, me tepij te kuqe, me ndriqim dhe me nxemje.

049 212 993
044 410 381

Ne tere Kosoven!

Facebook: Tenda Te Sadria
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim