VALLTAR DHE TUPANA PER AHENGJE FAMILJARE

Shitet nga: FARUK ZEQIRI 09 Gsh 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
OFROJM SHERBIME PER DARSMA DHE AHENGJE TJERA FAMILJARE
VALLZIM DHE MUZIK TRADICJONALE NGA VALLTAR DHE VALLTARE PROFESJONAL DHE ZURLA E TUPANA PER QDO KOH TE PREFERUAR NGA JU
SHERBIMET MUND TI OFROJM EDHE NDARAS VETEM VALLTAR OSE VETEM GRUPIN E TUPANAVE
QMIMI SIPAS MARRVESHJES

FARUK ZEQIRI 044 786 411 DHE 049 215 044

JUMIRPRESIM NE QDO KOH , REZERVIMI ESHTE I OBLIGUAR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim