Xhirime në Dasma HD dhe 4K nga Maestro Production

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Maestro Production 25 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Maestro Production është e para dhe vetmja kompani profesionale në Kosovë që dasmën tuaj mund ta xhirojë në formatin HD dhe 4K.

Montazhi final bëhet në studio dhe rezultati do të jetë i mahnitshëm. Të gjitha këto duke ju ofruar çmimet më të ulëta dhe përvojën më të gjatë në rajon.Web: www.maestroproduction.com
Tel: +377 45 37 37 38


# xhirime ne dama gjirime ne dasma incizime ne dasma inqizime ne dasma incizime per dasma inqizime per dasma dasma shqiptare kamerman per dasma inqizime dasmash full hd 4k kamera per dasma
xhirime ne dasma
inciqime dasmash
incizime ne dasma
kamera dasmash
xhirime dasmash
kamer dasem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim