Xhirime te Dasmave dhe Eventeve ne HD pro ZooM03..

Shitet nga: Studio ZooM 06 Qer 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
Xhirime Profesionale te Dasmave dhe Evente - Cmime te Volitshme

ZBRITJE FANTASTIKE per SEZONEN -01 Dhjetor 2014 deri me 01 Prill 2015ZooM038Media ju mundëson xhirime profesionale për ahengun tuaj familjar.Të gjitha xhirimet bëhen me kamera HD pro , Kran, Dolly, dhe gjithashtu montazha në HD. Përvoja e gjatë në media dhe xhirime te profileve te ndryshme bënë që puna jonë në eventin tuaj të ju lë kujtime madhështore. Teknologjia e avancuar me stafin profesional do të kujdesen që të mos anashkalohet asnje detaj. Kështu ZooM038Media ju ofron shërbim cilësor dhe cmime të volitshme, sepse festat tuaja më të rëndësishme duhet të mbesin përgjithmonë.

Telefon: +386 49 193 003

+377 44 193 003 - Viber

info@zoom038media.com

https://www.youtube.com/watch?v=bAv-8430YOM

http://www.youtube.com/watch?v=tkhpVWFb_Hs

https://www.facebook.com/zoom038media

PAKETA NJË

Një Kamerë HD Pro
Montazha HD

PAKETA DY

Dy Kamera HD Pro
Montazha HD

PAKETA TRE

Nje Kamere HD Pro + KRANI
Nje Kamere HD Pro + Dolly Tripod
Ndricim
Montazha HD

PAKETA KATER

NJE KAMER + KRANI HD PRO
DY KAMERA + DOLLY
MONTAZHA HD PRO
NDRICIM

per me shume ne www.zoom038media.com

Rezervoni ne info@zoom038media.com


gjirime profesionale, dasma, xhirime, gjirime, evente, kamera, full hd, kran, kamerakran, kamera me kran. syneti, kanagjegj, kamera, foto, aparat, vetur, vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim