ofroj tenda karrika dhe tavolina ne sherbim

Shitet nga: Driton Gerguri 13 Shk 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për dasma
ofroj tenda per sherbime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim