Bejm mbjelljen dhe rregullimin e thonjeve

Shitet nga: G.K 18 Tet 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Bejme mbjelljen dhe zbukurimin e thonjeve ne menyre profesionale me produkte te markes se njohur NYC (New York City).
Cmimet duke filluar nga 5 € dhe varesisht nga zbukurimet.
Po ashtu mund te bashkpunojm me perqindje % me sallonet e zbukurimit ne Prishtine.
Gjendemi te menza e studenteve ne prishtine. Afer kolegjit Pjeter Budi.
Per rezervime Viber : +38649660790
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim