FITOTERAPI-Shërimi me bimë

Shitet nga: Sadete Gjinovci 01 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
ATY KU NUK KA SUKSES MJEKËSIA - FILLON FITOTERAPIA.
Me eksperiencë shumë të gjatë me sukses i trajtojmë këto sëmundje :
-Dermatozat
-Aknet
-Hemoroidet
-Majasëllin e duarve
-Lythat,etj.
Përveç të tjerave prodhojmë edhe krema bio për :
-Regjenerimin e lëkurës
-Rrudha
-Njolla në fytyrë dhe trup
-Krema sipas porosisë tuaj dhe llojit të lëkurës,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim