Kërkojmë dy Frizer

Shitet nga: Arbeni 30 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Kërkojmë dy Puntor Frizer (meshkuj) me provoj punë në Frizeura te reja te interesuarit te lajmrohen në tel: 044 82 10 10 dhe 049 82 10 10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim