Kerkon puntore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tina 13 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Kerkoim urgjentisht nji puntore Frizere qe ka pervoj pune dhe qe e njef profesionin e frizeres pagesa behet sipas marrveshjes lokali gjendet afer shkolles teknike ne prishtin nr kontaktues 044-398474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim