Masazh

Shitet nga: luan 22 Tet 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
baj masazh relax , vakum gota, krio , sport , vaj . . . .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim