Ofroj pune

Shitet nga: Fitore 22 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Ofroj pune per nje frizere me pervoj pune te interesuarat te lajmrohen ne 045-500-605 pagesa me marrveshtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim