Parfyma

Shitet nga: Zhevdet Ymeri 23 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Shiten parfyme nga franca orixhinale nga 35ml qmimi sipas marrveshjes kemi shum lloje meshkujve edhe femrave NUMRI I TELEFONIT 044642194
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim