Pastrim Gjamav

Shitet nga: Pastrim Gjamav 02 Mar 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Bejm Pastrimin e Gjamave dhe Laminatit Keramikeve te gjitha me porosi Nr kontaktus 045-427-883 Faleminderit Per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim