Shes parfuma me shumic RABARBA (VERSACE ) 3 euro

Shitet nga: rinor 08 Jan 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
Shes parfuma me shumic, te firmes RABARBA ne kuader te RABARBA jan versace. 1 million, calvin clain, burbery, joop, etj qmimi i shumuices 3 euro ne cop per me shume na shkruani ne viber +37745601946
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim