Amvise

Shitet nga: Leundriti 31 Dhj 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Jam nje amvise qe pergadis bakllava me porosi me madhesi te ndryshme na kontaktoni ne numrin 044 390 407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim