Bakllava dhe Ushqime Tradicionale (Flija ) ...

Shitet nga: Bakllava dhe Ushqime Tradicionale 05 Sht 02:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Festa e KURBAN BAJRAMIT po Ofrohet ...
Porosite tuaja ..mund ti filloni, qe nga tani ...
Ju Mirepresim :)

Porosit ne nr: 003 77 45 517 744 + VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim