Bakllava flija me potosi

Shitet nga: Xxxxx 23 Sht 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bakllava - flija - mantija - ajvar - etj me qmime te volitshme qmimi sipas marveshjes
Presim telefonata Ju faleminderit numri : 045335598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim