Bakllava me porosi

Shitet nga: bakllav 23 Sht 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Punojm bakllava me porosi me 50 dilima 25e etj nvaret prej porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim