Bakllava sipas porosis!

Shitet nga: Bakllava 11 Mar 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejme pergatitijen e bakllavave sipas porosis tuaj per dasma dhe ahengje tjera familjare.Porosia duhet bere dy ose tre dite perpara.Ju mirpresim.Nr. kontaktues: 044/776304
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim