Bejme embelsira sipas porosise

Shitet nga: Embelsira 26 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bejme embelsira Te ndryshme si trileqe,bumbica,embelsira me maki me keksa etj.Tel044609172
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim