Flija me porosi me. Kulitet te larte

Shitet nga: Bedri 31 Mar 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
flija me porosi te pergaditura me saqe dhe me maze te lopes per ciesi dhe kulitet binden vet nuke dote zhgenjeni ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim