Flija me porosi

Shitet nga: Lavdije 14 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
pjekim flija me saq me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim