Flija taze

Shitet nga: ... 13 Mar 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
SHESIM FLIJA ME POROSI. POROSIN MUND TA BENI DISA ORE PERPARA PER SHKAK SE FLIJA DUHET TE JET TAZE tel 044 386 977 dhe 049 259 637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim