Frigorifer per embelsira

Shitet nga: Albion 16 Dhj 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shes frigoriferin per embelsira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim