Kifle/krosan shtepiake me porosi

Shitet nga: vali 05 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim kifle-krosan shtepiake me porosi.Te intersuarit mund te bejne porosin ne numrin e telefonit 049544005
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim