Pjekim flia me saq me porosi

Shitet nga: smajl 01 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
pjekim flia me porosi me saq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim