Sarma me porosi

Shitet nga: xxxx 04 Sht 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
se shpejti fillojm me prodhimin e sarmave me porosi te gjitha informatat permes imell adreses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim