Shesim produkte te ndryshme natyrale!

Shitet nga: Delta 14 Mar 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim produkte te ndryshme bio si vijon:
1.MJALTË PËR DOBËSIM,ÇMIMI-15.00€
2.ARONIA MJALTË,ÇMIMI-20.00€
3.MJALTA E FARES SE ZEZE,ÇMIMI-20.00€
4.MJALTE&KANELLE&FAREZEZE-ÇMIMI-20.00€
5.MJALTE E SIDRIT(ME QUMESHT BLETE)-ÇMIMI-25.00€
6.MJALTE KUNDER KANCERIT,ÇMIMI 23.00€
7.MJALTE PER SHTIM PESHE,18.00€
8.MASTE I FARES SE ZEZE,6.50€
9.SHAMPO E FARËS SE ZEZË(BLACK SUSAME),8.00€
10.SHAMPO E FARES SE ZEZE(BLACK SEED)8.00€
11.MAST PER RUDHA TE SYVE,7.00€
12.SERUM KUNDËR PLAGËVE, SHENJAVE DHE RRUDHAVE,12.00€
13.SNAKE CREAM ,8.00€
14.BLACK MASK - MASK E ZEZË,9.00€
15.VAJI I KOKOSIT NATYRAL,8.00€
Per te porositur na kontaktoni ne numrin e telefonit +38649157113.Transporti falas ne te gjithe Kosoven.Per me shume informata na kontaktoni ne faqen e facebook "Merrr Online"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim