Ushqime Tradicionale me Porosi

Shitet nga: albert 13 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Bëjm përgatitjen e ushqimeve tradicionale me porosi . . .
Flia tepsi e madhe : 20 euro
Mantia me mishe tepsi e madhe : 15 euro
Pite me mishe , djathe ,spinaq: 13 euro
Krelana kollomojt me spinaq,djathe tepsi e madhe 12 euro
Transporti GRATIS mbrenda Prishtines dhe ne rrethinë . nr kontaktit 045671110 edhe ne VIBER.
Mund te na ndiqni edhe ne facebook : USHQIME TRADICIONALE ME POROSI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim