bejm pergaditjen e fliave me porosi

Shitet nga: Mejreme berisha 23 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Firma Tradita bejm pergaditjen e te gjitha ushqimeve tradicionale si Flia,Pite te ndryshme,Mantia,Kifle,Bakllava,Trileqe etj.bejm pergaditjen edhe per dasma apo ahengje Familjare.porosit mund ti beni ne numrin 044454029.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim