fli me porosi

Shitet nga: naime 24 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
pjeket me dru per me shum informata na kontaktoni vetem ne viber +37744452333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim