kujdes shtepis , femijve . . .

Shitet nga: dija 31 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
baj kujdes per shtepi , femij

jetoj ne Prishtine
jam zoj 52 vjeqe , serioze
kam patent shoferi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim