mjalt 100% natyrale

Shitet nga: mjalta 21 Gsh 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
shesim mjalt 100% natyrale me garancion me shumic edhe pakic

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim